אודות

אודות חברת NEWAGE CLINIC

השתלת שיער הפכה לאחד הלהיטים הגדולים בקרב ישראלים בשנים האחרונות, ממכלול סיבות: אחרי שנים של השתלות מוצלחות שעשינו בטורקיה, בעידן שאחרי המלחמה, קפריסין יכולה להציע את השילוב המושלם בין תמורה לבין מחיר, או אפילו לשלב בין נופש מפואר לטיפול רפואי ברמה גבוהה. מרפאת NEWAGE, "עידן חדש להשתלות שיער", מראה שגם בתחום ההשתלות שיער בחו״ל יש חברות שפשוט יודעות לעשות את זה טוב יותר מאחרות. הנה כל מה שחשוב לדעת על החברה והחבילות האטרקטיביות שהיא מספקת לישראלים.

הכירו את ד"ר אילקר אפאידין

עוד לפני שמדברים על חבילות מקיפות של השתלת שיער, חייבים לשאוף לדבר אחד: שהטיפול הזה יתבצע על ידי מומחה מהשורה הראשונה בתחום. ד"ר אילקר אפאידין, החולש על התהליך במסגרת חברת NEWAGE, עונה על ההגדרה הזו.

 

ד"ר אילקר נחשב לאחד הרופאים החשובים והבולטים בעולם בתחום שיקום השיער. הוא מוגדר כ"עילוי" בביצוע התהליך ועושה זאת בהצלחה רבה מזה שנים בשיטות ההשתלה המומלצות ביותר בעולם: שיטת FUE ושיטת FUT.

 

ההתמסרות שלו לתחום השתלות השיער בלבד, שאינה מובנית מאליה בין המנתחים הפלסטיים, תרמה לכך שקיבל את פרס ה"תורם המוביל לתחום".

 

ד"ר אילקר הוא חבר פעיל באגודה הבין-לאומית להשתלות שיער, ISHRS. הוא מופיע ומרצה בקונגרסים בין-לאומיים חשובים, נחשב לאוטוריטה בתחום גם בקרב מקביליו הרופאים ושינה במידה רבה את הסטנדרטים שאנחנו מצפים להם בטיפולי השתלת שיער.

ILKER PHOTO 380X580 01 1

קבל את השיער שאתה רוצה היום!

כשהטיפול הופך לחוויה

חברת NEWAGE שמה לה למטרה לספק למטופלים המגיעים אליה חוויה של ממש, כך שחלקם עשויים "לשכוח" שהם טסים לחו״ל למטרות טיפול רפואי וקוסמטי. החברה מציעה עבור הישראלים חבילות אטרקטיביות הכוללות בתוכן טיסות הלוך חזור בין תל אביב לטורקיה/קפריסין, שהות בת שני לילות במלון מפואר, העברות משדה התעופה למלון ובחזרה, וכמובן שגם את הטיפולים עצמם.

 בית המלון, המרפאה ובית החולים שבו תבוצע השתלת השיער נמצאים במרחק של פחות מ30 מטר בלבד זה מזה, מה שהופך את חיי המטופלים לפשוטים ומקל עליהם בין הטיפולים לחקור את העיר, לבקר באתרים החשובים, לבצע שופינג או לנוח במלון המפואר. לכל אורך התהליך ילווה אתכם צוות דובר אנגלית וגם במקביל, צוות ישראלי שתמיד יהיה זמין עבורכם למי שאינו דובר אנגלית, שיהיה זמין עבורכם לכל שאלה או בקשה.

השתלת שיער בטורקיה

אז איך מתחילים?

הדרך להשתלת השיער מתחילה עוד בישראל, ביצירת קשר ראשוני עם NEWAGE CLINIC. לאחר שתשאירו הודעה או תצרו קשר עם החברה, מתאם מטעמה יחזור אליכם במהירות האפשרית. לאחר שתשלחו אליו כמה תמונות של השיער והקרקפת, על פי ההנחיות שהוא יעביר לכם במהלך השיחה, תקבלו כעבור כמה שעות מסמך התייעצות והצעת מחיר לטיפול בבעיה בשיטה המתאימה ביותר.

 

השלב הבא הוא ביצוע הארגונים והתיאומים, הנעשים כולם על ידי הצוות של NEWAGE. לאחר שבוחרים תאריך לניתוח, קובעים מועד לטיסה שיאפשר לכם גם ליהנות מאיסטנבול לפני או אחרי הניתוח. צוות החברה יבצע את כל הפעולות הנדרשות, לרבות הזמנת מלון או תיאום הסעות. עם הנחיתה בטורקיה תועברו לקליניקה או לבית המלון (בהתאם למועד הניתוח), תפגשו את הרופא, תעברו תשאול וגם בדיקה גופנית.

 

הניתוח עצמו נעשה בהרדמה מקומית של אזור הקרקפת, כך שאתם לא צפויים להרגיש דבר או לחוש כאבים. הניתוח נמשך פרק זמן קצר יחסית, במהלכו תוכלו אפילו לאכול, לשתות או לצפות בטלוויזיה הממוקמת בחדר הניתוחים. עם השלמת הטיפול תקבלו הנחיות ברורות להמשך הטיפול ולשמירה על תוצאות ההשתלה. כל שנותר הוא להעביר עוד כמה שעות באיסטנבול, בהתאם למועד הטיסה חזרה, ולשוב לישראל.

אחות ראשית

יוליה ארדוגן

ליוליה ניסיון של מעל 25 שנה בתחום השתלות שיער ובפרט משנת 2006 במרפאת ניו אייג'.

 

יוליה השתתפה ביותר מ-6000 ניתוחים מוצלחים לצידו של ד"ר אפאידין ואחראית יחס אישי ולא מתפשר לכל המטופלים.

head

צוות המרפאה

צוות האחיות במרפאה הן מהמסורות והמנוסות ביותר בתחום. 

כל האחיות בצוות המרפאה התמקצעו על ידי ד"ר אילקר ועל ידי האחות הראשית של המרפאה יוליה. 

4
ניהל ביירם

אחות בכירה 

3
זינדאן סיאנגולו

אחות בכירה 

2
קנסו סיפטצ'י

אחות בכירה 

1
גוזדה מוסטקין

אחות בכירה 

קצת תמונות הממחישות את הליך השתלת שיער על ידי דר' אילקר אפאידין והצוות הרפואי המיומן שלו:

דילוג לתוכן